کلینیک تخصصی زیبایی، پوست و موی نیل

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و تناسب اندام نیل دارای دو شعبه در شهرک غرب و کامرانیه می باشد. این کلینیک در سال ۱۳۹۰ در کامرانیه فعالیت خود آغاز کرد و در سال ۱۳۹۶ شعبه ی شهزک غرب را برای دسترسی آسان تر افتتاح کرد. آنچه در عمل های زیبایی حائز اهمیت است آن است که، پزشک حاذق و با مهارت کافی آن را انجام دهد. کلیه عمل های زیبایی در کلینیک نیل توسط متخصصین پوست ، زیبایی و جراحان پلاستیک انجام می شود.

خدمات کلینیک پوست، مو و زیبایی نیل :

۱. کاشت مو : دو روش اصلی کاشت مو روش های FIT و FUT هستند. روش های SUT و FUE و Super FUE روش هایی هستند که به دو روش اصلی اولیه کمک می کنند. لازم است بدانید، طبق قانون معاونت بهداشت و درمان کاشت مو باید در کلینیک تخصصی پوست و مو با مجوز رسمی از این وزارت انجام شود. در غیر این صورت غیرقانونی بوده، زیرا اتاق های عمل این کلینیک ها دارای تاییدیه های وزارت بهداشت است و زیر نظر متخصصین این کار انجام می شود. در کلینیک زیبایی نیل، تمامی این قوانین رعایت می شود و کاشت مو توسط تیم های کاملا حرفه ای و دقیق انجام می شود.

۲. کاشت ابرو: کاشت ابرو نیز همانند کاشت مو است و نیاز به تمام تاییدیه ها دارد. در عمل کاشت ابرو ، از موهای پوست سر و گوش به ابرو پیوند می زنند. این عمل نیاز به دقت فراوان دارد زیرا خواب موهایی که در ابرو کاشت می شوند و زاریه کاشت این موها اهمیت زیادی دارد.

۳. تزریق چربی: تزریق چربی یا پیوند سلول های بنیادی چربی عملی است که سبب چاق شدن صورت، رفع خطوط و جوانسازی می شود. امروزه از تزریق چربی برای زاویه سازی صورت و مادلینگ نیز استفاده می شود. در تزریق چربی، برای برداشت چربی می توان از دو روش دستی و بادی جت استفاده کرد. هر دو روش در کلینیک نیل ارائه می شود.

۴. لیزر مو های زائد: لیزر موهای زائد باعث از بین روفتن این موها می شود. لیزر کردن این موها مانند اپیلاسیون سبب شلی پوست نمی شود و می توان گفت تقریبا برای همیشه آن ها را از بین می برد. در کلینیک زیبایی نیل، همه ی تلکنولوژی های لیزر موهای زائد (Alex، Diod، IPL، NDyag) موجود می باشد. تشخیص اینکه با توجه به نوع و رنگ پوست شما کدام لیزر بهترین نتیجه را برای شما به دنبال دارد به عهده ی پزشک متخصص می باشد.

۵. بلفاروپلاستی یا عمل افتادگی پلک: بلفاروپلاستی تنها یک عمل زیبایی نیست بلکه نوعی درمان برای کسانی است که افتادگی وسنگینی پلک، آن ها را اذیت می کند. این عمل توسط پزشک متخصص اکولوپلاست و اوربیت در کلینیک زیبایی نیل انجام می شود.

۶. لیزر لایه بردار co2 فرکشنال: نوعی لیزر لایه بردار که با از بین بردن لایه های مرده روی پوست سبب شادابی ، جوانسازی و بهبود جای اسکار، بخیه و جوش می شود.

۷. لیزر RF فرکشنال : نوعی لیزر جوانساز است که با تحریک پوست به کلاژن سازی سبب جوانسازی می شود. چروک هاس سطحی پوست را نیز به مرور زمان از بین می برد. لازم به ذکر است که این لیزر در کلینیک زیبایی نیل توسط پزشک انجام می شود.

۸. کربوکسی تراپی: در این روش با استفاده از گاز co2 کنترل شده ، اکسیژن رسانی توسط خود بدن تقویت می شود. اکسیژن رسانی خوب و کافی سبب جوانسازی، بهبود استرچ مارک ( خطوط و ترک های ناشی از چاقی لاغری)، بهبود کبودی زیر چشم و تقویت موهای سر می شود. این کار باید توسط پزشک ماهر و متخصص در این زمینه انجام شود زیرا روش و مقدار گاز تزریقی دارای اهمیت فراوان می باشد.

۹. تزریق بوتاکس: از تزریق بوتاکس برای از بین بردن و یا جلوگیری از چین و چروک استفاده می شود. کلیه برند های بوتاکسی که در کلینیک تزریق می شوند دارای تاییدیه های وزارت بهداشت و درمان می باشند و توسط پزشک متخصص انجام می شود.

۱۰. تزریق ژل: از تزریق ژل ها برای پر کردن صورت، فرمدهی لب و از بین بردن خطوط عمیق صورت استفاده می شود. لازم به ذکر است ژل خوب و مرغوب عوارض جانبی تزریق ژل را به حداقل می رساند. این نوع ژل به صورت پلمپ و دارای لیبل تاییدیه وزارت بهداشت و درمان می باشد.

۱۱. لیپوماتیک: تخلیه چربی ها در یک جلسه بدون نیاز به بستری، بی هوشی، بخیه با استفاده از جدیدترین دستگاه روز دنیا لیپوماتیک انجام می شود. از دستگاه لیپوماتیک برای تخلیه چربی های موضعی استفاده می شود.این عمل در مرکز جراحی انجام می شود.

۱۲. ابدومینوپلاستی: از این روش برای کسانی که افتادگی شکم آن ها زیاد است استفاده می شود. در طی عمل ابدومینوپلاستی، طی چند ساعت، هم چربی ها و هم پوست اضافه کاملا برداشته می شود. این عمل در مرکز جراحی انجام می شود.

۱۳. عمل جراحی بینی: این عمل مناسب کسانی است که از فرم بینی خود ناراضی هستند که توسط فوق تخصص جراح پلاستیک انجام می شود. این عمل در مرکز جراحی انجام می شود.

۱۴. لیفت صورت: برای کسانی که افتادگی صورت آن ها زیاد است می توان تز جراحی لیفت صورت استفاده کرد. این عمل به طور میانگین ۱۰ سال ماندگاری دارد. این عمل در مرکز جراحی انجام می شود.

۱۵. پروتز سینه: عملی است که برای حجیم کردن و بزرگ کردن سینه برای کسانی که به هر دلیلی بافت سینه آن ها تحلیل رفته استفاده می شود. پروتز دو نوع دارد: پروتزهای سالینی و پروتز های سیلیکونی.این عمل در مرکز جراحی انجام می شود.

۱۶. ماموپلاستی: ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه عملی است مناسب برای کسانی که سینه های بزرگی دارند که منجر به دیسک گردن و یا گردن درد های مزمن می شود. در این عمل سینه کوچک و لیفت داده می شود.این عمل در مرکز جراحی انجام می شود.

۱۷. میکروندلینگ: روشی است که به جوانسازی پوست کمک می کند. همچنین برای بهبود جای جوش، زخم، لک، ترک و جلوکیری از ریزش مو کاربرد دارد.

۱۸. میکرودرم ابریژن: روشی کاملا غیر تهاجمی برای از بین بردن سلول های مرده سطح پوست و رفع کدری و تیرگی است.

۱۹. فیشیال یا پاکسازی صورت: پاک کردن آلودگی ها از روی پوست امروزه و در این هوای آلوده امری ضروری است. کلینیک زیبایی نیل با گردهم آوردن بهترین برند های فیشیال دنیا و مورد تایید وزارت بهداشت این خدمت را ارائه می دهد.

۲۰. کرایو: از این روش برای برداشتن زیگل استفاده می شود.

۲۱. برداشتن خال: در کلینیک زیبایی نیل، از لیزر co2 ، لیزر نوبلکس ، کوتر و جراحی استفاده می شود. بسته به نوع خال یکی از این روش ها توسط پزشک متخصص انتخاب می شود.

۲۲. لاغری موضعی: لاغری موضعی و رفع سلولیت با استفاده از دستگاه روبولکس (کویتیشن، آر اف، وکیوم) ، تزریق مزر و کربوکسی تراپی انجام می شود.

کلینیک تخصصی زیبایی، پوست و موی نیل